KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
chomik KE, PO
Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk
REKLAMNÉ PREDMETY PRE KAŽDÉHO

REKLAMNÉ PREDMETY

Hygiena a prevencia


katalog
ZOBRAZIŤ ONLINE KATALÓG
Oslovujeme Vás s ponukou hygienických a ochranných reklamných predmetov, ktoré nám všetkým pomôžu zvýšiť ochranu nášho zdravia. Zabezpečte svojich zamestnancov, zákazníkov, či obchodných partnerov dezinfekčnými prostriedkami, ochrannými rúškami alebo viacúčelovými šatkami, či už s potlačou Vášho loga alebo prípadne ľubovoľného vzoru.
Produkty nechránia priamo pred nákazou korona vírusu, ale pomáhajú zvyšovať preventívnu hygienu.

Antibakteriálny prípravok účinný proti Coronavírusom


pro-3 Antibakteriálny prípravok určený na účinnú dezinfekciu proti obaleným vírusom, teda aj Coronavírusom. Vhodný na použitie ako klasický čistiaci a dezinfekčný prípravok na umývanie podláh a rôznych povrchov, v interiéri a exteriéri, vrátane stien, stropov, nábytku a bytových doplnkov a príslušenstva, ako aj na komplexnú dezinfekciu interiérov a exteriérov (postrekmi, rozprašovačmi).

Viacúčelový čistiaci prostriedok s antibakteriálnym účinkom, vhodný na opakované hĺbkové čistenie, dennú údržbu a kontrolu hygieny na všetkých umývateľných povrchoch. Spĺňa normu EN 1276- európsky štandard pre bakteriocídnu aktivitu chemických dezinfekčných prostriedkov účinných proti nebezpečným mikroorganizmom. Všetky produkty spĺňajúce normu EN1276 sú testované na schopnosť usmrtiť 99,999% baktérií ako MRSA(methicilín rezistentný zlatý stafylokok), Escherichia coli, vírus pravej chrípky (Influenza H1N1) a Pseudomonas aeruginosa pri 5 minútovom pôsobení.

Obsahuje:

Dostupné balenia:

Dokumenty na stiahnutie:
prospekt certifikat etiketa

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes e-mailom alebo telefonicky na tel. čísle 048/412 43 14. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

BLOG

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek

Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trenčin

Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk

chomik

Košice, Prešov

Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk