KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN, KE, PO
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
ruzickova BA, TT
Patrícia Ružičková
Mobil: 0917 233 657
pruzickova@anatex.sk
REKLAMNÉ PREDMETY PRE KAŽDÉHO

KATEGÓRIE BLOGU

S týmto reklamným predmetom to máte v suchu


Reklamné dáždnikyReklamné dáždniky právom patria do skupiny vysoko efektívnych propagačných predmetov, pretože poskytujú veľkú plochu, na ktorú je možné potlačiť dostatočne viditeľné logo a váš odkaz. Je len na Vás aký dáždnik si vyberiete, každý sa počas daždivých dní zíde. V ponuke je na výber obrovský sortiment dáždnikov. Od mini skladacích dáždnikov pre klientov na cestách, elegantné, športové, detské, až po golfové dáždniky s veľkosťou XXL. Väčšina našich reklamných dáždnikov má automatické otváranie a sú odolné proti vetru. Rúčky môžu byť drevené alebo plastové.

Maximalizujte potenciál Vášho reklamného dáždnika

Účelom reklamných dáždnikov je podporovať značku Vašej spoločnosti. Porozmýšľajte o tom, či by nebolo vhodné potlačiť viac panelov dáždnika, aby bol výsledok efektívnejší. Alebo si celý plášť dáždnika prispôsobte podľa vlastnej efektnej grafiky, ktorú nikto neprehliadne. Počas dažďa sa dáždniky nádherne vynímajú nad hlavami a všetci ostatní, ktorí sa schovali pred dažďom pod bránami, či prístreškami, pozerajú na tých šťastlivcov, ktorý majú dáždniky a teda aj na vaše logo.

tip Pár dáždnikov si nechajte aj pre vlastnú potrebu, vytvorte pre ne vhodné miesto pri vchode tak, aby boli na očiach. Uvidíte ako dobre poslúžia vám, zamestnancom alebo klientom pri odchode z Vašej firmy v daždivých dňoch. Vaši klienti a zamestnanci vám s radosťou budú robiť reklamu zadarmo, pretože vy ste im pomohli aby sa suchý dostali do svojho cieľa.


Autor: Ing. Vladislav Klajban, Anatex, s.r.o. – Reklamné predmety

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes e-mailom alebo telefonicky na tel. čísle 048/412 43 14. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

BLOG

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek

Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trenčin, Košice, Prešov

Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk

ruzickova

Trnava, Bratislava

Patrícia Ružičková
Mobil: 0917 233 657
pruzickova@anatex.sk