KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
kavuliakova BA, TT
Marcela Kavuliaková
Mobil: 0917 233 657
mkavuliakova@anatex.sk
chomik KE, PO
Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk
REKLAMNÉ PREDMETY PRE KAŽDÉHO

REKLAMNÉ PREDMETY

Profil Anatex, s.r.o. - reklamné predmety


pokuna

Reklamné predmety sú druh tovaru, ktorý má niekoľko úžasných účinkov. Ich rozdávaním poviete veľké "ďakujem" ľuďom na ktorých vám záleží. Nemusí to byť zlaté pero, stačí aj maličkosť a vyvolá radosť – krásnu emóciu. Odmenou pre vás bude priazeň, vernosť a dôvera s ktorou sa na vás budú vaši obchodní partneri alebo zákazníci obracať. Fascinovaní touto skutočnosťou, sme začali písať históriu firmy Anatex.

Rok 1994 – začiatky so 16 hodinovým pracovným časom

Od vzniku firmy nás hnala dopredu myšlienka: pomáhať prostredníctvom reklamných predmetov firmám k ich rastu, zlepšovať ich vzťahy s obchodnými partnermi a zákazníkmi.

Začiatky neboli ľahké, boli sme čisto rodinná firma, zložená len z niekoľkých ľudí. Prešli sme neprebádanými cestami a stovkami problémov. Ako sa hovorí, čo vás nezničí – to vás posilní. Práce bolo čím ďalej viac, preto sme náš tím postupne rozširovali. Na toto obdobie spomíname s úžasnou nostalgiou.

Vždy sme chceli ponúknuť viac ako konkurencia

Pod pojmom reklamné predmety si väčšina ľudí vybaví perá a kalendáre. Našim zákazníkom sme chceli dať oveľa viac. Viac darčekových predmetov, ktoré ich odlíšia od konkurencie. Naše portfólio sme postupne rozšírili aj o tieto produkty:

Široká ponuka však neznamená správny výber. Vždy odporučíme darčekový predmet, ktorý najviac osloví požadovanú cieľovú skupinu a zároveň bude vyhovovať vášmu rozpočtu.

20 rokov na trhu ubehlo ako voda

Z malej rodinne firmy sme vybudovali spoločnosť s približne 20 zamestnancami. Činnosť firmy sa rozrástla o priamy dovoz reklamných predmetov a potlač v našej chránenej dielni.
20 rokov je len číslo ale v našom prípade sú to benefity, ktoré ponúkame našim zákazníkom:

  1. Tlačí vás topánka s termínom dodávky reklamných predmetov? Nemusíte sa strachovať. Obráťte sa na nás a my vám pomôžeme nájsť spôsob, ako vás z tohto stresu dostať. V rýchlosti dodávok vieme robiť zázraky.
  2. Ako najväčší distribútor kalendárov a diárov ich doručujeme do všetkých kútov Slovenska v desiatkach tisícoch kusov. Aj preto, že ich vieme dodať už do 24 hodín!
  3. Nepoznáme termín nedodržaná doba dodania. Reklamné predmety dodané neskoro a odložené v škatuli sú zlá investícia.
  4. Šetríme váš čas a peniaze pretože poradíme tak, aby ste investovali len do reklamných predmetov, ktoré splnia účel a nezničia váš rozpočet.
  5. Neustále vám prinášame originálne a nové nápady zo sveta reklamných predmetov. Len tie vás odlíšia od konkurencie.

Chránená dielňa – vďaka za vašu pomoc patrí vám

Počas našej činnosti sme sa stretli s viacerými ľuďmi, ktorí, vzhľadom na zdravotné postihnutie, nedostali šancu viesť plnohodnotný život. Rozhodli sme sa, že s tým niečo urobíme.

V roku 2009 sme požiadali o štatút chránenej dielne a získali sme ho. Vďaka tomu každá vaša objednávka, nech je akokoľvek vysoká, umožňuje ľuďom so ZPS pracujúcim v chránenej dielni ANATEX žiť plnohodnotný život.


Ekológia


Spoločnosť Anatex, s.r.o. je registrovaná ako výrobca vyhradených výrobkov a zabezpečuje plnenie povinností ustanovených zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK, a.s.
Informovanie spotrebiteľa podľa §27 ods.4 písm.i zákona č.79/2015 Z.z. o odpadoch pre jednotlivé vyhradené výrobky je dostupné na stiahnutie :
Obaly a Neobaly
Obaly - číslo registrácie : PO_0010680 , Neobaly – číslo registrácie : NEV001158

Elektrozariadenia
Číslo registrácie : EZ 0002054

Batérie a akumulátory
Číslo registrácie : BAT 0001650

Našu činnosť a technológie realizujeme s ohľadom na životné prostredie. Záleží nám na životnom prostredí a preto svoju činnosť prispôsobujeme jeho ochrane.
Spotrebný materiál používaný pri našich tlačiarenských technológiách ako je sieťotlač a tampoprint recyklujeme a jeho transport a likvidáciu zabezpečujeme v súlade s platnými bezpečnostnými predpismi o ochrane životného prostredia. Nebezpečný odpad likvidujeme v súlade s prísnymi legislatívnymi požiadavkami.
Filantropia


Sme držiteľmi štatútu chránená dielňa. Každou objednávkou reklamných predmetov s nami pomáhate zlepšovať postavenie, životnú úroveň a uplatnenie ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou.

Robí nám radosť podporovať zaujímavé a prospešné akcie prispievajúce k zlepšeniu verejného života. Radi podporíme aj rôzne športové podujatia ako napr. Majstrovstvá Slovenska v krňačkách, ktoré sa konajú každý rok v Tureckej.


dobry-anjel

Podporujeme Dobrého anjela


Vďaka Vašej priazni a nášmu úspešnému pôsobeniu na trhu, môžeme podporovať aj humanitárny systém občianskej finančnej pomoci Dobrý anjel. Tento úžasný projekt pomáha sociálne slabším ľuďom so zdravotnými problémami zakúpiť si základne potreby pre živobytie, liečbu alebo iné pomôcky.


Ďakovné listyKariéra


kariera

Hľadáme kolegov, ktorí chcú byť aktívnou súčasťou v rozširovaní služieb a produktov našej spoločnosti v oblasti reklamy a marketingu. Ponúkame vám zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, možnosť kariérneho rastu, bezplatný systém vzdelávania v oblasti reklamy a marketing priamo v praxi.


Voľné pozície


Obchodný manažér (Banská Bystrica, Trnava, Košice, Žilina)

Pozícia obchodného manažéra zahŕňa aktívne vyhľadávanie nových klientov, osobná návšteva klientov, budovanie vlastnej databázy klientov, komplexná analýza potrieb a servis klientov. Ak sa chcete stať profesionálom a pomáhať firmám z rôznych oblastí budovať ich imidž a vzťahy s ich klientmi prostredníctvom reklamných predmetov, tak presne vás chceme. Váš životopis a žiadosť zašlite hneď na kariera@anatex.sk.

Foto: Copyright (c) 123RF Stock Photos


Poďte s nami medzi najúspešnejších

Sme pyšný na to, že patríme na Slovensku medzi najúspešnejších. Nebolo to ľahké ale o to viac nás teší skutočnosť, že sme za 20 rokov tvrdej práce nevyrástli len my ale aj naši klienti.

BLOG

blog1 blog2 blog3

Ako, prečo a kedy fungujú reklamné predmety?

Aké reklamné predmety vybrať?

Zaujímavosti o brandingu, potlači a grafike

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek danisovicova kavuliakova mrazek
Banská Bystrica, Žilina
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
Trnava, Bratislava
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
Trnava, Bratislava
Marcela Kavuliaková
Mobil: 0917 233 657
mkavuliakova@anatex.sk
Košice
Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk