KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN, KE, PO
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
REKLAMNÉ PREDMETY PRE KAŽDÉHO

Reklamné tričká a textil


Dajte vášmu logu nový šat! Šaty predsa robia človeka a logo robí reklamný textil práve reklamným. Oblečte vašich klientov, rodinu, známych či dodávateľov do reklamného textilu, ktorý ponesie vaše logo a váš reklamný odkaz. Pustite vaše logo do sveta a ani len netušíte kam všade sa môže zatúlať a z ktorých končín vám prilákať nových klientov. Reklamný textil patrí medzi najpraktickejšie a najžiadanejšie produkty, ktoré neodmietne žiadny obdarovaný a ktoré sú využívané vždy dlhú dobu. Vaše logo uvidia davy ľudí, omnoho viac ako v TV reklame, alebo v novinách či časopisoch.

V našej ponuke máme nespočetné množstvo značiek textilu určeného vyslovene na reklamné účely, ktoré sú ideálne prispôsobené na umiestnenie reklamnej potlače. Ako špecialistovi na reklamnú potlač nám bude cťou potlačiť vaše reklamné tričká, šiltovky, alebo iné praktické predmety.KATALOG EUROPE TEXTIL

1. časť

KATALOG EUROPE TEXTIL

2. časť

Reklamný textil
EUROPE TEXTIL

Hľadáte kvalitný reklamný textil za veľmi výhodné ceny? Nájdete ho v katalógu textilu rôznych európskych značiek Europe Textil. Dodáme s reklamnou potlačou, alebo výšivkou.

online download sklad kalkulacia

KATALOG JAMES AND NICHOLSON

Reklamný textil, športové a pracovné oblečenie
James and Nicholson

Reklamný textil, to je najlepšia chodiaca reklama, účinná a nevtieravá. Kvalitné tričká, polokošele, košele, mikiny, bundy, vetrovky, vesty, športové a pracovné oblečenie a iný textil tejto značky aj v prevedení z BIO bavlny.... To všetko Vám dodáme s reklamnou potlačou, alebo výšivkou.

online download kalkulacia

KATALOG MYRTLE BEACH

Reklamné čiapky, šiltovky, šatky, uteráky a deky
MYRTLE BEACH

Nikto neprehliadnu vaše logo na najviditeľnejšom mieste! V katalógu Myrtle Beach nájdete čiapky od výmyslu sveta - športové, s "army" dizajnom, elegantné, klobúky, čelenky alebo prevažne u mladšej generácie tak obľúbené šatky, ale aj uteráky a deky.

online download kalkulacia

KATALOG ADLER

Reklamný textil
MALFINI

Nenašli ste v iných katalógoch to, čo ste hľadali? Skúste či práve kolekcia značky MALFINI nebude pre Vás tá pravá.

online download kalkulacia

KATALOG HORECA

Reklamný textil
HORECA

Textil pre profesionálov v obore HORECA. Hoteliéri, majitelia reštaurácií a kafetérií nájdu v tomto katalógu oblečenie pre všetkých svojich zamestnancov, od chyžných, kuchárov až po čašníkov a čašníčky...

online download kalkulacia

KATALOG UTERAKY

Katalóg
UTERÁKOV A OSUŠIEK

MÚDRA REKLAMA NA UTERÁKOCH A OSUŠKÁCH - Tento typ reklamného predmetu sa neodmieta a väčšina obdarovaných začne uterák alebo osušku používať. Pri rozdávaní nie je potreba riešiť veľkosť, pohlavie alebo iné preferencie príjemcu.

online download kalkulacia

BLOG

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek

Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trenčin, Košice, Prešov

Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk