KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN, KE, PO
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
andrej BB, NR
Ing. Andrej Neuschl
Mobil: 0917 990 175
aneuschl@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
petrovicova BA, TT
Lucia Petrovičová
Mobil: 0917 233 657
lpetrovicova@anatex.sk
Reklamné predmety pre každého
chranena-dielna

KATEGÓRIE BLOGU

Dosiahnite aby vás vaši klienti a okolie milovali


Podstatou reklamných predmetov je, aby ste dali vášmu klientovi viac, ako od vás očakáva. Aby dostal viac, ako si u vás objednal a zaplatil. Je to jednoduché. Takáto drobnosť, pridaná hodnota navyše sa len tak nezabúda. Každý miluje darčeky a o to skôr, keď sa nejaký ujde aj mimo Vianoc. A za to vám bude ochotne používať váš reklamný predmet a šíriť vašu značku vo svojom okolí.

Reklamný predmet - šíriteľ Vášho dobrého mena

Pokiaľ obdarujete svojho klienta za nákup, určite u neho vzbudíte pozitívne vnímanie vašej firmy v jeho vnútri a bude mať potrebu sa s touto dobrou skúsenosťou pochváliť vo svojom okolí a podeliť sa s ostatnými. Treba si uvedomiť, že vašimi zákazníkmi sú ľudia a je jedno v akej oblasti podnikáte, vždy od vás nakupujú ľudia, akurát v niektorých prípadoch pre seba súkromne a v iných prípadoch pre firmu. Vždy však zostávajú ľuďmi a tak nikdy neviete, kedy sa takáto pozitívna informácia zatúla k človeku, ktorý potrebuje a využíva práve vaše služby.

Nik nepovedal, že pomáhať sa musí len peniazmi

Ďalšou formou je pomoc a podpora druhých. Pomáhať organizovať rôzne podujatia, či už športového alebo charitatívneho charakteru, zlepšujú povedomie o vašej firme a zlepšujú jej meno v očiach verejnosti. Prečo nepodporiť takéto podujatia práve cez reklamné predmety. Ak darujete peniaze, ich použitie len ťažko odkontrolujete a tie sa v konečnom dôsledku môžu použiť na čokoľvek, ale podporou prostredníctvom darovania reklamných predmetov vy priamo kontrolujete, na čo budú využité a na druhú stranu vám pomôžu spraviť si dobré meno a reklamu. Je v tom reciprocita a správna výmena.

Autor: Ing. Vladislav Klajban, Anatex, s.r.o. – Reklamné predmety

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes e-mailom alebo telefonicky na tel. čísle 048/412 43 14. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

BLOG

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek

Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trenčin, Košice, Prešov

Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk

neuschl

Banská Bystrica, Nitra

Ing. Andrej Neuschl
Mobil: 0917 990 175
aneuschl@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk

danisovicova

Trnava, Bratislava

Lucia Petrovičová
Mobil: 0917 233 657
lpetrovicova@anatex.sk