KONTAKTUJTE NÁS

mrazek BB, ZA, NR, TN
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
danisovicova BA, TT
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
kavuliakova BA, TT
Marcela Kavuliaková
Mobil: 0917 233 657
mkavuliakova@anatex.sk
chomik KE, PO
Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk
REKLAMNÉ PREDMETY PRE KAŽDÉHO

KATEGÓRIE BLOGU

Aké reklamné predmety vybrať?


Ako dostať Vašu firmu priamo na stôl klienta?

Ruku na srdce, koľkí z nás majú nevysvetliteľné puto so svojim obľúbeným hrnčekom, tak prečo toto puto nevyužiť v prospech Vašej spoločnosti? Vieme ako sa čo najefektívnejšie a nenútene dostať na pracovisko alebo do domácnosti Vášho stáleho alebo potencionálneho klienta.

Čítať ďalej...

S pomocou štatistiky je jednoduché klamať...

Reklamné kalkulačky sú stále jedným z najväčších lídrov v reklamných predmetoch. Sú základným nástrojom v celom našom akademickom, profesijnom a osobnom živote. Od študentov, učiteľov, obchodníkov, manažérov a rôznych iných profesií, každý potrebuje kalkulačku v určitom časovom okamihu. Podarovať kalkulačky s vlastným logom pre obchodných partnerov a klientov Vám zabezpečí vysokú efektivitu propagácie Vašej firmy.

Čítať ďalej...

Reklamné predmety bojujú proti stresu

Súčasná doba je rýchla a pri našom hektickom živote, sme vedome ale aj nevedome vystavení dennodennému stresu. Antistresové reklamné predmety sú vysoko efektívne propagačné predmety, ktoré sú momentálne jedným z najobľúbenejších produktov v reklamnom priemysle! A rozhodne to nie je len sezónny hit.
Čítať ďalej...

S týmto reklamným predmetom to máte v suchu

Reklamné dáždniky právom patria do skupiny vysoko efektívnych propagačných predmetov, pretože poskytujú veľkú plochu, na ktorú je možné potlačiť dostatočne viditeľné logo a váš odkaz. Je len na Vás aký dáždnik si vyberiete, každý sa počas daždivých dní zíde. V ponuke je na výber obrovský sortiment dáždnikov. Od mini skladacích dáždnikov pre klientov na cestách, elegantné, športové, detské, až po golfové dáždniky s veľkosťou XXL. Väčšina našich reklamných dáždnikov má automatické otváranie a sú odolné proti vetru. Rúčky môžu byť drevené alebo plastové.

Čítať ďalej...

Kalendár = 365 dňový reklamný maratón Vašej značky

Jedným z najčastejšie používaných a nadčasových reklamných predmetov je kalendár, ktorý už desaťročia slúži ako cenný prostriedok na podporu firemnej značky. Aj v dobe digitalizácie je tu stále s nami, používame ho na sledovanie schôdzok, pripomína nám dôležité udalosti a celkovo slúži ako užitočná a praktická pomôcka v našom každodennom živote. Nehovoriac o tom, že motívy kalendárov nám bezpochyby skrášľujú a zútulňujú buď pracovisko, alebo domácnosť.Čítať ďalej...

Reklamný predmet, ktorý sa zavesí na vášho klienta a už ho nepustí

Ak hľadáte reklamné predmety s dlhšou životnosťou, investujte do produktu, ktorý poskytuje praktické využitie a je dlhodobým reprezentantom vašej spoločnosti. Jednými z nich sú bezpochyby kľúčenky a prívesky. Na výber máte od malých bateriek, cez kompasy, zľavové karty, otvárače, žetóny do nákupných košíkov alebo z tých najmodernejších sú to mini USB kľúče. Samostatnou kapitolou sú prívesky so suvenírmi a bezpochyby sú jedným z najpopulárnejších reklamných predmetov.


Čítať ďalej...

BLOG

blog1 blog2 blog3

Ako, prečo a kedy fungujú reklamné predmety?

Aké reklamné predmety vybrať?

Zaujímavosti o brandingu, potlači a grafike

NESTRÁCAJTE ČAS, ZAVOLAJTE NÁM

mrazek danisovicova kavuliakova mrazek
Banská Bystrica, Žilina
Ing. Mário Mrázek
Mobil: 0917 233 640
mmrazek@anatex.sk
Trnava, Bratislava
Katarína Danišovičová
Mobil: 0917 233 654
kdanisovicova@anatex.sk
Trnava, Bratislava
Marcela Kavuliaková
Mobil: 0917 233 657
mkavuliakova@anatex.sk
Košice
Ján Chomík
Mobil: 0918 115 258
jchomik@anatex.sk